MAKSYMALNA UWAGA NA DOBROSTAN ZWIERZĄT W CZASIE PODRÓŻY
Carrozzeria Pezzaioli S.r.l
Via Primo Levi, 6
25018 Montichiari (BS)

T.: +39 030 9654811
F: +39 030 961294

g.azzini@pezzaioli.it
Whatsapp: +39 349 7519693

Commercial office
(transport of live animals)
commerciale@pezzaioli.it

Technical office
tecnico@pezzaioli.it

Purchasing office
acquisti@pezzaioli.it

Administrative office
amministrazione@pezzaioli.it

Iscrizione al Registro delle Imprese di: Brescia numero 00789470176; Capitale Sociale interamente versato: € 1.000.000,00.
C.C.I.A.A.Brescia n°219080
Reg.Tri BS n° 00789470176
KIEROWNIK BIURA SPRZEDAŻY
Marco Vergassola
Telefon: +39 030 9654811
Telefon: +39 334 1716783
commerciale@pezzaioli.it
WŁOCHY
Ivan Pirola
Telefon: +39 335 7063320
i.pirola@pezzaioli.it
HOLANDIA, AUSTRIA, SŁOWACJIA , WĘGRY
Joachim Schmolzer
Telefon: +39 335 7378388
j.schmolzer@pezzaioli.it
WIELKA BRYTANIA, IRLANDIA, SKANDYNAWIA
Carmelo Phillipson
Telefon: +39 335 6055648
c.phillipson@pezzaioli.it
HISZPANIA I PORTUGALIA
Johny Hodnik
Telefon: +39 335 7779978
j.hodnik@pezzaioli.it
POLSKA
Malgorzata Kulik
Telefon: +39 344 0605592
margherita@pezzaioli.it
ROSJA, BIAŁORUS, KAZACHSTAN,UKRAINA
Gleb Samokhvalov
Telefon: +39 345 2450342
g.samokhvalov@pezzaioli.it
FRANCJA, BELGIA, SZWAJCARIA
Arnaud Paul Meyer
Telefon: +39 342 3074507
a.meyer@pezzaioli.it
NIEMCY, DANIA, GRECJA
Henory Lozzi
Telefon: +39 348 9837555
h.lozzi@pezzaioli.it
NORWEGIA, REPUBLIKA CZESKA, CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA, SERBIA, BUŁGARIA, USA, KANADA
Daniele Panegalli
Telefon: +39 335 6080084
daniele@pezzaioli.it
RUMUNIA
Dan Elena
Telefon: +40 736 558050
dan.elena.2011@gmail.com
BACK-OFFICE
Greta Koci
Telefon: +39 030 9654811
greta@pezzaioli.it
KRAJE ARABSKIE
Alahyane Ikram
Telefon: +39 340 7907635
ikram@pezzaioli.it
ODPOWIEDZIALNY ZA CZĘŚCI ZAMIENNE
Arnaldo Testa
Telefon: Tel.: +39 030 9654822
a.testa@pezzaioli.it
FINANSOWANIE POJAZDÓW NA TERYTORIUM POLSKI
Pani Karolina Ilińska
Telefon: Tel.512 471 101
Tel.512 471 101